Tuesday, January 27, 2015

Knitters for Life!

Oma lähedaste ja sõprade keskel olen ammu saanud kurikuulsa ja radikaalse kudumisfanaatiku kuvandi ning sellega rohkem kui rahul. Ühel jõulueelsel istumisel naljatlevate sõprade keskel toimus minu Instagrami hashtagide üle tuline arutelu ning teatud hetkest kasvas kudumisnaljade toos nõnda suureks, et põrandale naerutusid kõik kudumisnohikud ja -võhikud. Mina sain sellest fantastiliselt geniaalset inspiratsiooni, et võtta siinsel  blogi maastikul ette miniuuendus. 
Olen peale sattunud kõiksugu koomilistele käsitööteemalistele ütelustele, koomiksitele, videotele jne. Tundub, et nüüdsest oleks aeg hakkata neid kajastama ka siin, et lisada vürtsi minu enda tegemistele. Pealegi on minu praegune eluetapp niigi selline, et näputöö tegemisest võin ma ainult kauges tulevikus unenägusid näha (sest hetkel mul pole aega ei magada ega kudumisest roosasid unistusi unistada). 

Klõpsa lingile:


Lisan lingile omapoolsed kommentaarid:


1. JAP - mina 5. klassis.
6. JAH.
10. AAMEN! Ma olen seda pool elu rääkinud!
12. Pff. 
13. JAH.
14. JAH! Täielik ERROR, kui mul on pikalt vaja istuda ja mul puuduvad vardad ja lõng! Milline aja raiskamine!
17. Lõngaholism. Aga vähemalt see ei tapa. Kui mul oleks vaid tuba, mis oleks põrandast laeni lõngu täis...
20. ATTENTION, MY FRIENDS! Palun peatage mind, kui asi nii kaugele läheb.
21. Põhjus, miks ma oma mõtetega vahel mujal olen. Seriously.
22. KNITTERS FOR LIFE!

Tähelepanu! Tegemist on siiski käsitööalase blogiga. Enne lugema ja vaatama asumist veenduge, et Teil on teemakohased teadmised või huvi. Kaebuste püsimise korral või blogi lugemisel kõrvaltoimete tekkimisel palun pidagi nõu käsitööalase spetsialistiga või lõpetage blogi lugemine-vaatamine.
Teie ELLinspiration