Tuesday, August 27, 2013

Bridesmaids' Green Dream


Loengute maratonnädal on läbi ja mul on tunne, nagu oleks jälle suvi ja koolivaheaeag. Tegelikult on aga nii, et magistriõpe on kogu oma täiuses peale hakanud, seitse järjestikust päeva (kaasaarvatud laupäev ja pühapäev) on kogutud omajagu uusi pedagoogilisi tarkuseterasid ja nüüd tuleb neid kõiki veel iseseisvalt uurima-puurima hakata ning järgmiseks korraks lademete viisi kõikvõimalikke referaate ja esseesid valmis genereerida. Õnneks esimesed tähtajad on alles kolme nädala pärast. Seniks on aga loenguvaba chillung, mis ideaalis kätkeb endas raamatukogu, nobedaid näppe arvutil ja hunnikuis raamatuid... 

The long seven-day lecture marathon is over and I've a feeling like the school is over again and it's summer break! But actually it was just the beginning of Master studies. After an intensive week of pedagogical studies I've three weeks off. Unfortunately, it doesn't mean weeks of chilling; it's going to be loads of library fun with computer and books. Well, that's the way how Master studies work.
Kuigi minu jaoks oleks ammu justkui sügis käes, siis ilmade poolest võiks veel vabalt ujumas käia ja muid suviseid toiminguid sooritada. Võtkem siis suvest viimast! Mina aga näitan teile ühte vahvat meenutust juulikuust, mil valmisid neli armsat pruutneitsikleidikest.

Although, it feels like autumn for me, the weather is still like in the midsummer, sunny and warm. So, let's go swimming and wear summer dresses until autumn is stepping in! I show you a lovely summer memory from July, when four beautiful bridesmaid dresses were maid.