Thursday, August 7, 2014

Sailing the Tallinn Bay


Nüüdsest on mul arvuti punnis täis kõiksugu mõnusaid pilte igasugustest tegemistest. Omajagu panin neid täna kaustadesse ja rakendasin nendel ka oma värskemaid Photoshopi töötlemisteadmisi (sest ka minul oleks aeg pilte enam mitte Wordis töödelda, nagu mu armas vennake arvab). Loodan neid jäädvustusi vähehaaval ka blogisse kanda. Minu arvutike, keda ma viimasel ajal kangesti hellitada püüan ja kes on tegelikult pigem soojapuhur kui produktiivne töövahend ja kelle sisu on valdavalt välismälule salvestatud (või mis iganes telliskivilaadne lisavidin ta ka poleks, mis mu digitaalvarandusi veel ainsana alles hoiab), toimetab samas tempos nagu päevi näinud ja elukogenud 99-aastane vanahärra.. On ju ilusti öeldud? 
Igal juhul mitmesugused toetused minu uue arvuti ostuks on teretulnud, sest ma ei taha eriti mõeldagi sellele, kuidas ma septembrist oma magistripoja tootmist praeguses arvutitaolises soojapuhuris korraldama peaksin...
Ja jälle läksid mu mõtted kuskile mujale, võimalikult kaugele fotodest, millest ma tahtsin rääkida.. Tegemist on ühe mõnusa juulikuise õhtupoolikuga tuuletul Tallinna lahel jaht Jenny Krusel. Kauged Lige-nimelised sugulased tulid Suure Lombi tagant laulupeoks Eestisse oma juuri otsima ja sellega seoses veetsime koos fantastilise seilamisretke. Ma lihtsalt nii kaifin merd, jahiga sõitmist, päikest ja kõike seda kooslust suvises Eestis..

OK, now my computer is overloaded with a great number of photos of different activities that I've participated this summer. I've nicely filed them into folders and also practised my new Photoshop skills on some of them. I guess it's time to get more professional and not use Microsoft Word any more for editing my photos (as my brother thinks - haha). I try to post them bit by bit. My computer, whom I gently cherish and who is more like an air-blower than a hardworking tool and whose content is mainly saved on memory cards (just to store my digital posession somewhere?!), is operating more like a weary 99-year-old aging man.. Anyway, I'm more than thankful for any financial support that would help me to buy a new computer because I'm not interested in working with this air-blower in September when I should start writing my Master thesis. Haha.
That's about my computer. The photos are taken on a nice evening in July when I had an amazing sailing trip on the Tallinn Bay with Jenny Kruse. It was fun to meet some far-away relatives from the States that have the same roots with me. I truly adore sailing, boats, yaghts, the Sun and the combination of them all. In Estonia. In summer.