Friday, January 3, 2014

Good Bye 2013


ELL on igati põnevil, et 2014 ette keeras.
Miskit head on tulemas. "I can feel it in my fingers, I can feel it in my toes.."
Oli see 2013, mis ta oli, vähemalt kinkis ta mulle bakalaureuse kraadi, palju uusi vingeid sõpru, ustavaid blogi fänne ja lükkas lõpuks veerema ühe olulise ratta. Võib-olla selleks oligi mulle vaja kutsumata külalist, meningiiti, kes andis mulle palju mõtlemisaega. Igal juhul minu uusaastalubadus: sel aastal ma teen vaid seda, mida mulle päriselt teha meeldib. Punkt.
Kõigile lugejatele ütlen praegu ühe suuure AITÄH! Kui sess on läbi ja ma oma tervise ka kuskilt uuesti üles leian, siis asub ELL hoogsamalt tööle, kui eales varem! 

ELL is super excited for the 2014.
Something awesome is coming. "I can feel it in my fingers, I can feel it in my toes.."
2013 was what it was but at least it gave me my BA degree, some great new friends, faithful blog fans and finally started to move a new wheel. Maybe that's the reason why the uninvited guest, meningitis, had to visit me. It gave me plenty of time to think about some important things. My new years promise is to do only things that I want and like to do. Full stop. 
To all the readers I say a biiig THANK YOU! When the exams are over and I've found my long lost health, ELL is going to work harder than ever before!