Thursday, June 6, 2013

Summer Mode


Viimase kahe nädala jooksul on nii mõndagi juhtunud. Esiteks see, et ma sain aastakese vanemaks. Ei juhtu just iga päev, et sind hommikul kell 9 lillede ja õhupallide ja puuviljasalati ja pirukatega üllatatakse! Aitäh, sõberid! Teiseks, ma olen iga päev ringi jooksnud nagu väike väle varsake; otsinud üles kõik oma kaotatud sõbrad ja Tartu ja värvinud tuba ja leidnud töö ja ... Ühe sõnaga - hakanud elama täisväärtuslikku noore inimese elu, kes ei pea enam nina arvutis istuma ja kõik muud unistused ja mõtted peale kooli ära delete'ma! Aga kõige selle tulemusena, et ma kõik kihutuskõned koolilõpetamise suunas kuulda võtsin ja ohverdasin kirikuga seotud ürituste ja sõprade arvelt kooli kasuks aega, peab Tallinna Ülikool mind nüüd bakalaureusekraadi vääriliseks. Oh, rõõmu! Võin öelda, et on olnud palju tähendusrikkaid sündmusi ja olukordi,  nii et on põhjust olla pisut pea pilvedes... 

The last two weeks have been pretty extraordinary. It does not happen very often that you have birthday, especially, surprise birthday morning with balloons and flowers and cakes and fruit salad! Thanks friends! Secondly, I've been busy as a bee; I've been running around, searching for long lost friends, and, of course, my beloved Tartu; I've redecorated my room and found a job and ... Anyway, I've learned to live as a young person should live; I've set aside the life where was only me and school; computer and school; knitting and school, and, just school... But now, after all the effort I've made by putting aside my social life, friends and church, Tallinn University is generous to give me my first degree in Barchelor's of Art in handicraft and English. Oh, joy! So, I hope you understand my dizziness and absence, but I seem to have pretty good excuses :)

Tartu.

Suvi on kätte jõudnud. See tähendab, et mul tuleb blogi pidamiseks rohkem pingutada ja tekitada endale loovaid väljakutseid, mis seni olid valdavalt kooliga seotud. Etteruttavalt võin öelda, et peagi näitan fotosid oma uuenenud toast; hetkel käivad aga tihedad õmblustööd... Peale selle tean ust paotada veel ühele toredale tellimusprojektile ja kui kõik plaanipäraselt läheb, siis on Ellil midagi täiesti uut ja põnevat ette näidata... Seniks aga varuge kannatust ning ma palun leppida blogi postituste harvema ilmumisgraafikuga. Praegu rõõmustan teid oma telefoni/instagrami piltidega, kus natuke sünnipäeva ja seda, kuidas ma linnast välja pääsesin. 

The summer has arrived. It means that I need to force myself a little more to find projects and photos for the blog because previously they've been related to my schoolworks. I may foretell that very soon I'm going to show you some photos of my new room that's been redecorated. At the moment I'm in the middle of sewing some interior items for my room. Also, Ell is going to share a totally new project soon! So, stay tuned! This time I share some of my instagram and mobile photos!

Tallinna avastamas.
Uue-Maailma.
Discovering my hometown Tallinn.
Sünnipäev!
Birthday girl!
Vanavanematega.
With my grandparents.Kaberneeme.
Värvima!
Redecorating.