Wednesday, May 28, 2014

Spring Railway


Sellest on juba üle kuu aja möödas, kui kevad esimest korda oma soojade ilmadega südant soendas, meeli paitas ja preilidega üks muinasjutuline päev Kalamajas ja Koplis ja veel ühes imeilusas paigas oli. Viimased fotod peaksid ka siia peagi ilmuma. Pilte sellest ühest päevast on jätkunud siia blogisse juba üsna pikalt. 
Vahel teiste blogisid, Tumblri, Pinteresti ja kõiksugu muid inspireerivaid virtuaalkeskkondi avastades satun ma lõksu ja leian end mõttelt, et kõikide nende inimeste elud ongi nii täiuslikud ja kaunid, kui on jäädvustatud fotod nende inimeste tegemistest. Justkui kõik teised elaksid 24/7 päriselt ka sellist mannaroosat muretut elu, nagu piltide kaudu mulle presenteeritakse.
 Aga kui ma enda blogi kõrvalt vaatan, siis tean, et tegelikkuses ei saa see iialgi nii olla. Reaalsus on see, et praegusel hetkel, mil ma parajasti seda blogipostitust siia kirjutan ja pilte üles laen, olen ma täiesti ilma meigita, kammimata (ja kergelt rasvaste) juuste ja koduste riietega - välimusega, mis on täiesti tavaline ja piisavalt ebaeriline, et lasta end pildistada ja tervele maailmale avalikult näidata. Ma olen täiesti tavaline inimene, kellel on täpselt samamoodi vaja täita tüütuid ja vähem tüütuid kohustusi. Blogi on aga see koht, kuhu ma jäädvustan oma kõrghetki. Selliseid momente, mis jäävad mulle kauaks meelde ja mis tähendavad mulle palju. Võib-olla on need aga sama vahukooresed ja moosised nagu iga teise blogi pildid, aga ehk on kellelegi hoopis inspireerivad. Võib-olla väike vaheldus keemiaeksami õppimise, hinnapakkumise vormistamise, essee kirjutamise, lapse hoidmise, e-mailidele vastamise või mistahes ülesande vahele.. Ja kui sul tekib täna killuke vaba aega oma argitoimetuste kõrvalt, siis kasuta oma loomingulisust ja tee midagi teistsugust. Ja juba sa oledki eriline. Isegi siis, kui sul pole blogi või Instagrami. 

It's already over a month ago since the spring first welcomed us with its nice weather, and, I had a sweet day with my girls in Kalamaja, Kopli and also in another beautiful place. Hopefully, you'll see the last photos on the blog very soon. There's a great pile of them and most of them you've seen already. 
Sometimes I'm surfing on the Internet and feeding myself with gorgeous websites, such as blogs, Pinterest, Tumblr, Youtube etc. Suddenly, I'm trapped with a thought as if all those beautiful people truly lived their lives 24/7 in fairy-tales as they present themselves on the Internet. But then I remind myself that it can't be true. If I look at myself right now, writing this blog post, I must confess, I'm without any make-up, with messy hair (even not so clean) and comfortable casual clothes, totally usual, casual human-being, not tempting to take photos of myself and throwing them on the Internet. I'm as ordinary person as anyone else with annoying and not so annoying duties. The blog is just my special sweet box where I collect my highlights. Truly HIGH moments that are worth sharing with others. Maybe my blog is as cheesy and creamy as any other blog but maybe it is a nice inspirational energy shot in a small break of studying for your chemistry exam, messing with a bidding, writing an essay, taking care of a baby, answering e-mails or in any other regular activity.. And if you've a little time besides your daily duties, do something different today. And I promise, you are special even if you don't have a blog or Instagram.